Županove komisije
INFORMACIJA O IMENOVANJU ŽUPANOVIH KOMISIJ V MANDATU 2018-2022
Županove komisije so strokovno in posvetovalno telo za proučevanje posameznih zadev iz pristojnosti župana.
Komisija za kmetijstvo:
- Janez HABJAN, Log 34, Železniki – predsednik
- Viktor TRDINA, Martinj Vrh 22, Železniki
- Franc FAJFAR, Rudno 12, Železniki
- Jurij DEMŠAR, Martinj Vrh 37, Železniki
- Matjaž PODREKAR, Selca 90, Selca
- Miha JELENC, Dražgoše 28, Železniki
- Viktor MARKELJ, Potok 16, Železniki
Komisija za malo gospodarstvo in obrt:
- Primož PINTAR, Spodnja Sorica 8, Sorica - predsednik
- Jurij ZUPANC, Dolenja vas 70, Selca
- Juro GRGIČ, Češnjica 37, Železniki
- Mirko BERCE, Lajše 12, Selca
- Božo PREZELJ, Podporezen 6, 4228 Železniki
Komisija za zdravstvo in socialo:
- Gregor HABJAN, Dašnica 124, Železniki - predsednik
- Minka ŠMID, Dašnica 128, Železniki
- Branka KREK PETRINA, Selca 11 a, Selca
- Antonija GALJOT, Na Kresu 34, Železniki
- Mateja TUŠEK, Dašnica 100, Železniki
Komisija za varovanje naravne in kulturne dediščine:
- Jernej HUDOLIN, Češnjica 19, Železniki - predsednik
- Bojan RIHTARŠIČ, Dašnica 17, Železniki
- Jurij REJEC, Jesenovec 3, Železniki
- Martin PINTAR, Na plavžu 66, Železniki
- Matej ŠUBIC, Log 5, Železniki
Komisija za reševanje vlog za dodelitev občinske denarne pomoči:
- Gregor HABJAN, Dašnica 124, Železniki – predsednik
- Branka KREK PETRINA, Selca 11 a, Selca
- Antonija GALJOT, Na Kresu 34, Železniki
- Mateja TUŠEK, Dašnica 100, Železniki
- Matej ŠUBIC, Log 5, Železniki,
- Barbara BAŠELJ HABJAN, CSD, Partizanska cesta 1d, Šk.Loka,
- Martina LOGAR, Občina železniki
Komisija za mednarodno sodelovanje:
- Matej ŠUBIC, Log 5, Železniki - predsednik
- Andreja RAVNIHAR MEGUŠAR, Dolenja vas 22, Selca
- Nataša HABJAN, Na Kresu 2a, Železniki
- Tomaž WEIFFENBACH, Na Plavžu 11, Železniki
- Boris JENSTERLE, Spodnja Sorica 32, Sorica
- Matjaž ČEMAŽAR, Zgornja Sorica 74, Sorica
- Miha MARKELJ, Log 77, Železniki
Komisija za delo na področju Rupnikove linije in Rapalske meje
- Gregor Habjan, Javni zavod Ratitovec, Otoki 9A, Železniki – predsednik
- Bojan Rihtaršič, Dašnica 17, Železniki
- Alojz Lotrič, Ševlje 49, Selca
- Tomaž Weiffenbach, Na plavžu 11, Železniki
- Marjan Krajnik, Kališe 17, Železniki
- Janez Habjan, Zali Log 33B, Železniki
- Vincencij Demšar, Kopališča 22, Škofja Loka
- Polona Golija, Selca 86, Selca
- Nataša Habjan, Na Kresu 2a, Železniki
- Ana Martinčič - Občina Železniki
KOMISIJE ZA IZVEDBO JAVNIH RAZPISOV:
Komisija za izvedbo javnih razpisov na področju družbenih dejavnosti
(kultura, šport, mladinske dejavnosti, humanitarne in invalidske dejavnosti):
- Franc TUŠEK, Dašnica 100, Železniki - predsednik
- Erika DROBNIČ, Zali Log 63, Železniki - namestnica predsednika
- Blaž VRHUNC, Jesenovec 13, Železniki
- Uršula BERNIK, Dašnica 162, Železniki
- Martina LOGAR - Občina Železniki
Komisija za izvedbo javnih razpisov na področju gospodarstva
(turizem, kmetijstvo, malo gospodarstvo):
- Janez THALER, Selca 7, Selca - predsednik
- Matej MARKELJ, Log 31, Železniki - namestnik predsednik
- Peter GORTNAR, Na plavžu 39, Železniki
- Alenka KUHAR, Na plavžu 11, Železniki
- Valerija ŠTIBELJ - Občina Železniki
Komisija za izvedbo javnega razpisa za dodeljevanje nepovratnih finančnih sredstev za izgradnjo malih komunalnih čistilnih naprav v občini Železniki:
- Saša LAZAR, občina Železniki - predsednica
- Rok PINTAR, občina Železniki
- Jernej BEŠTER, Dolenja vas 49, Selca
Komisija za izvedbo javnega razpisa za sofinanciranje prenove stavbne dediščine in javnega razpisa za sofinanciranje obnove sakralne stavbne dediščine:
- Jernej HUDOLIN, Češnjica 19, Železniki - predsednik
- Bojan RIHTARŠIČ, Dašnica 17, Železniki
- Martina LOGAR, občina Železniki
Komisija za izvedbo javnega razpisa za sofinanciranje izobraževanja Jobstov Sklad nadarjenih mladih glasbenikov in plesalcev – Jobstov sklad
- Julijana PREVC, Dolenja vas 80, Selca - predsednica
- Petra GLOBOČNIK, Studeno 17a, Železniki
- Martina LOGAR, občina Železniki